mgr Ihor Hnatiuk

Strona główna   /   mgr Ihor Hnatiuk

mgr Ihor Hnatiuk

Strona główna   /   mgr Ihor Hnatiuk

mgr Ihor Hnatiuk

Fizjoterapeuta w Szczecinie

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku fizjoterapia.

Swoje zamiłowanie do sportu oraz organizmu ludzkiego odkrył już w czasach szkolnych. Jego pasja do szeroko pojętej fizjoterapii zrodziła się poprzez grę w piłkę nożną oraz urazy, których doznawałem podczas gry. Pierwsze praktyki zawodowe odbył w szczecińskich szpitalach oraz przychodniach rehabilitacji, gdzie nabrał umiejętności do pracy z pacjentem ortopedycznym, neurologicznym czy kardiologicznym. Doskonale rozumie potrzebę rozwoju, dlatego już podczas trwania studiów ukończył swój pierwszy kurs.

Wciąż podnosi swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz kursach. Specjalizuje się w pinoterapii, suchym igłowaniu, elektrolizie, masażu klasycznym, leczniczym, sportowym, relaksującym, bańką chińską oraz terapią mięśniowo-powięziową punktów spustowych, kinesiotapingu. Medycyna sportowa oraz fizjoterapia to nie tylko jego zawód, ale także hobby, które pragnie stale rozwijać poprzez odbywanie kolejnych kursów oraz szkoleń.

Jego cel jest jasny – pomoc w odzyskaniu pełni zdrowia.
Poza rehabilitacją, obiektem moich zainteresowań jest zdrowy styl życia i sport, a w szczególności piłka nożna. W odprężeniu pomagają mi również książki oraz film.