Hirudoterapia

Strona główna   /   Hirudoterapia

Hirudoterapia

Strona główna   /   Hirudoterapia

//mtsstruziktherapy.pl/wp-content/uploads/2018/04/hirudoterapia_960x640.jpg

Hirudoterapia

Hirudoterapia

Dzięki hirudoterapii zapomnisz o:Migreny Bóle kręgosłupa Nadciśnienie tętnicze Żylaki kończyn dolnych Krwiaki i obrzęki pourazowe Zapalenia trzustki, dwunastnicy, wątroby Choroby reumatyczne oraz zwyrodnieniowe stawów i kości Zapalenia dziąseł, ślinianek, miazgi zęba Zapalenie przydatków i bezpłodność Łuszczyca, ospa wietrzna, półpasiec Alergie skórne

Postępowanie po zabiegu

Opatrunek zastosowany po zabiegu, należy zmienić nie wcześniej niż po upływie 12 godzin.Po zabiegu należy odpoczywać i wprowadzić ciało w stan relaksu.Miejsce pozabiegowe może krwawić od 12 do 24 godzin. Nadmierne moczenie miejsca pozabiegowego nie jest wskazane. Po upływie 6 h można wziąć prysznic, ale wyłącznie z zastosowaniem opatrunku. W miejscach przyssania się pijawek mogą wystąpić niewielkie siniaki, zaczerwienienia, lekki świąd, obrzęk – zazwyczaj ustępują w ciągu kilku dni. W przypadku obfitego krwawienia pozabiegowe miejsce najlepiej jest zabezpieczyć lekko założonymi opatrunkami. Miejsc pozabiegowych, ani miejsc wokół nie powinno drapać. W miejscach przyssania pijawek mogą pozostać niewielkie blizny.

Swędzenie? Zrób miksturę

Odczuwasz swędzenie? Zrób miksturę! Składniki: soda oczyszczona ALKALAEN (nie stosować sody spożywczej), woda Sposób przygotowania: do szklanki wsypujemy około 3-4 g sody i zalewamy wrzątkiem. Czekamy aż soda będzie zdatna do picia i wypijamy ją. Należy stosować 30 minut przed śniadaniem na czczo.