Fizjoestetyka

Strona główna   /   Fizjoestetyka

Fizjoestetyka

Strona główna   /   Fizjoestetyka

Fizjoestetyka

Fizjoestetyka to nowoczesny i nieinwazyjny sposób poprawy niedoskonałości ciała. Szerokie spektrum zabiegów w skuteczny sposób pozwala walczyć ze zmarszczkami, rozstępami, brakiem elastyczności skóry czy bliznami. Funkcją terapii jest poprawa nie tylko wyglądu, ale także samopoczucia pacjentów.

Trycholog

Trycholog w MTS Struzik Therapy zajmuje się diagnozowaniem i wspomaganiem leczenia chorób owłosionej skóry głowy i włosów.
Pomagamy w leczeniu:
• nadmiernego wypadania włosów / łysienia
• łupieżu
• łojotokowego zapalenia skóry
• atopowego zapalenia skóry
• łuszczycy
Czytaj więcej

Karboksyterapia

Karboksyterapia to metoda z powodzeniem stosowana w zabiegach natury estetycznej oraz problemach skórnych, szczególnie skóry głowy.
Jest to metoda polegająca na wprowadzaniu pod skórę, w precyzyjnie określone miejsca, medycznego dwutlenku węgla.
Celem zabiegu jest rozszerzenie naczyń krwionośnych, dotlenienie tkanek i wpływ na zachodzące w nich procesy.
Wzrost podaży tlenu do tkanek wpływa na rozpad tkanki tłuszczowej czy proces syntezy kolagenu i elastyny.
Efektem jest wygładzenie, ujędrnienie i rozświetlenie skóry czy wzrost owłosienia.
Czytaj więcej

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to zabieg, dzięki któremu można w bardzo szybki sposób poprawić stan skóry.Jest szczególnie polecany dla problemów cery dojrzałej – zmarszczek, przebarwień, popękanych naczynek, przesuszenia.Zabieg polega na wprowadzaniu tlenu pod wysokim ciśnieniem – jest nieinwazyjny i bezpieczny.Efektem jest rozświetlona, lepiej napięta i wygładzona skóra o równym kolorycie.Zabieg może być stosowany jednorazowo (przed „wielkim wyjściem”) lub w serii zabiegów - by osiągać jeszcze lepsze, bo trwalsze efekty.

Zabieg Hifu

Technologia HIFU wykorzystuje fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu. W czasie zabiegu dochodzi do tzw. koagulacji, czyli do wypalenia i rozbicia tkanki tłuszczowej. Ponadto stymuluje skórę do wytwarzania nowego kolagenu, dlatego tę technologię stosuje się także jako zabieg liftingujący i odmładzający na twarz, szyję oraz dekolt.
Czytaj więcej

Zabieg Sineson

Sineson to wszechstronne urządzenie, które umożliwia przeprowadzenie zabiegu na dwóch obszarach ciała w tym samym czasie. W czasie zabiegu aktywowany jest kolagen, a także dochodzi do regeneracji elastyny. Dzięki temu skóra wygląda młodziej, jest gładka i ujędrniona.
Czytaj więcej

//mtsstruziktherapy.pl/wp-content/uploads/2018/04/fizjoestetyka_960x640.jpg
Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze wolne terminy.

Robimy wszystko, abyś widział efekty - do zakupionego pakietu zabiegów Hifu, wizyta u dietetyka GRATIS!