Rehabilitacja

Strona główna   /   Rehabilitacja

Rehabilitacja

Strona główna   /   Rehabilitacja

Poprawiamy jakość życia

Rehabilitacja

Szukasz miejsca, gdzie szybko i skutecznie wyleczysz swoje dolegliwości bólowe?
Chcesz pozbyć się kontuzji lub zredukować zmęczenie w szybki i skuteczny sposób?

Celem rehabilitacji w MTS Struzik Therapy jest uśmierzenie bólu, a więc określenie i zlikwidowanie przyczyn jego powstawania, a także przywrócenie prawidłowej funkcji stawów i normalizacja napięcia mięśniowego.

W zależności od schorzenia, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie metody pracy – tak, by maksymalnie przyśpieszyć proces regeneracji i tym samym możliwie skrócić proces leczenia.

Naszymi pacjentami są zarówno młodzież, dorośli i osoby starsze, osoby prowadzące siedzący tryb życia, jak i aktywne sportowo.

Niesiemy skuteczną pomoc w zakresie zmian zwyrodnieniowych, przewlekłych schorzeń układu ruchu, jak i stanów ostrych – świeżych urazów czy kontuzji.

Nasze działania często chronią pacjentów przed zabiegami operacyjnymi.

Co nas wyróżnia?
- Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta
- Innowacyjność metod pracy - wśród metod rehabilitacji wykorzystujemy najnowszy sprzęt, jak Indiba, fala radiowa, fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, USG, elektroliza epte, a także zabiegi niekonwencjonalne, jak pijawki lekarskie, igłoterapia, akupunktura.

Opieramy się również na standardowych terapiach manualnych i masażach, jednakże staramy się dobierać program terapii indywidualnie, w zależności od problemów zdrowotnych pacjenta.

Chcesz dowiedzieć się jaka metoda będzie odpowiednia?

Nie czekaj – umów się na wizytę!

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze wolne terminy.

Opinie o nas