mgr Magdalena Hajduk

Strona główna   /   mgr Magdalena Hajduk

mgr Magdalena Hajduk

Strona główna   /   mgr Magdalena Hajduk

mgr Magdalena Hajduk

Dietetyk

Magdalena Hajduk jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie ukończyła studia magisterskie z dietetyki. Uczestniczka wielu szkoleń z dziedziny dietetyki, obecnie podyplomowo poznaje sekrety ajurwedyjskiej koncepcji zdrowia człowieka. Ma otwartą głowę na nowinki dietetyczne, jednak stara się otwierać ją na tyle, aby mózg z niej nie wypadł. Właścicielka poradni żywieniowej Manufaktura Zdrowia. Na co dzień przyjmuje w przychodni w swojej rodzinnej miejscowości w Ziębicach oraz we wrocławskim klubie Fitness Latte.

Zakochana w prostej, roślinnej kuchni, stara się propagować wiedzę na temat szybkiego i łatwego przygotowywania pełnowartościowych posiłków, prowadząc wykłady i otwarte pogadanki. Siła prostoty i powrót do tego co naturalne - te dwie podstawowe kwestie stara się na co dzień uświadamiać swoim podopiecznym. Tylko rozbudzenie świadomości żywieniowej może przynieść trwałe efekty wpółpracy - i to jest głównym celem jej działania. Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek oraz schroniskowych psiaków.

Magda jest również fizjoterapeutką - co pozwala jej spoglądać na pacjentów nie tylko przez pryzmat talerza, ale również przez pryzmat dysfunckji w ciele, które są wynikiem napięć czy przeciążeń. W razie potrzeby, pokieruje Was w stronę odpowiedniej terapii do pozostałej fizjoterapeutycznej załogi naszego teamu.